Konferencja DSV Day – edycja #1 za nami!

Home » Case Study » Konferencja DSV Day – edycja #1 za nami!

Widok na salę w czasie konferencji DSV Day icon

Pod koniec września bieżącego roku, w hotelu Andel’s w Łodzi miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. Mianowicie, odbyła się tam pierwsza w historii, pilotażowa konferencja firmy DSV pod nazwą DSV Day. Skierowana była ona głównie dla klientów firmy korzystających z usług transportowych Air & Sea – celem spotkania było bowiem przybliżenie naszym obecnym partnerom biznesowym aktualnej sytuacji dotyczącej frachtu morskiego i lotniczego. Omówiliśmy na nim również sposoby na zabezpieczenie biznesów naszych partnerów pod kątem prawnym i formalnym.

Konferencja DSV i wysoka frekwencja jako wskaźnik dobrej komunikacji

Na samą konferencję przybyło aż 120 różnych firm, które reprezentowało 270 osób. Tak spora frekwencja znakomicie świadczy o tym, że zarówno chęć, jak i możliwość komunikacji pomiędzy operatorem logistycznym a klientem w przypadku firmy DSV utrzymuje się na bardzo wysokim poziomie. Dzieliliśmy się z nimi naszą wiedzą branżową, a także pomagaliśmy w naświetlaniu zarówno bieżących, jak i potencjalnych, przyszłościowych problemów. Jeżeli jakieś się pojawiły – radziliśmy, jak je rozwiązać oraz jak im zapobiec.

Prelekcje konferencyjne DSV pod przewodnictwem ekspertów branżowych

Konferencja DSV Day w swoim programie przewidziała również zaproszenie ekspertów w dziedzinie logistycznej, którzy zasiadali w obsadzie panelu merytorycznego. Wśród nich wyróżnić możemy:

  • Andrzeja Posłusznego z Ocean Network Express, który podzielił się uczestnikami aktualnymi prognozami rozwoju frachtu morskiego z perspektywy armatora;
  • Jarosława Jakubczaka z Emirates z prelekcją na temat dzisiejszej sytuacji geopolitycznej i gospodarczej. Poruszył wpływ ostatniej pandemii i lockdown, jak i również perspektyw na rozwój przewozów cargo;
  • Beata Janicka, doświadczony radca prawny, wskazała słuchaczom na pułapki w branży TSL i jak nie dać się w nie złapać;

Naturalnie, w składzie prelegentów znaleźli się również i eksperci z samej firmy DSV:

  • Tomasz Biskup, prowadzący prelekcji na temat nowoczesnego podejścia do usług kurierskich;
  • Miłosz Rulewicz, mówiący o problemie ochrony interesu właściciela towaru w transporcie morskim, lotniczym i kolejowym;
  • Grzegorz Samoć, który na swojej prelekcji omówił projekty cargo dotyczące ładunków ponadgabarytowych oraz dostaw inwestycyjnych w obecnych, krajowych warunkach;

Usługi kurierskie DSV Xpress popularne wśród uczestników

Podczas spotkania wyróżniliśmy także nasze flagowe usługi kurierskie – DSV Xpress. Możliwość ekspresowego dowozu towaru w dowolne miejsce na świecie w przystępnej cenie cieszyła się sporą popularnością wśród osób obecnych na konferencji. Cechą szczególną, która dodatkowo zwiększyła zainteresowanie usługą, jest fakt, że sami integrujemy pełen zakres ekspresowych ułsug kurierskich jednym systemem oraz biurem obsługi. Z naszą szczegółową ofertą wysyłkową możecie Państwo zapoznać się w sekcji Nasze produkty. Oferujemy solucje nawet dla najbardziej wymagających klientów!

Jeśli są Państwo zainteresowani bardziej treściwą informacją, oto nasze trzy główne typy usług:

  • DSV XPress Economy – nasza standardowa, przystępna budżetowo usługa nadania towaru w transporcie krajowym i międzynarodowym, pozwalająca dostarczyć przesyłki w czasie  od 1 do 8 dni;
  • DSV XPress Premium – usługa Premium poszerzona jest o dodatkowe opcje względem usługi Economy. Wyróżnić możemy m. in dostarczenie przesyłki o określonym czasie dnia, obsługę dokumentów, zwroty przesyłek czy doręczenie w tereny odległe w najszybszym możliwym terminie;
  • DSV XPress Special Services – w tym przypadku nie ma żadnych limitów co do wagi, rozmiaru czy czasu nadania przesyłki. Przewieziemy nawet towary niebezpieczne bezpośrednio do dowolnego miejsca na świecie. Oferta skierowana dla osób, które chcą wysłać towary niestandardowe w jak najszybszym czasie, najbezpieczniej jak się da.

Konferencja DSV to wyjątkowe przeżycie i niezwykła atmosfera

Kolejne dni konferencji upływały pod znakiem uczestników, którzy dzielili się z nami swoimi wrażeniami. Możemy śmiało pochwalić się, że osoby biorące udział w konferencji, chwaliły sobie wysoki poziom merytoryczny prowadzonych prelekcji oraz poziom organizacji. Wśród opinii możemy zacytować między innymi:

“…Przede wszystkim gratuluje rozmachu imprezy, perfekcyjnej organizacji i efektu jaki udało się uzyskać. A był wyjątkowy!”

„Niezmiernie miło było poznać lub spotkać się po raz kolejny z tak wspaniałymi ludźmi, uczestniczyć w świetnych prelekcjach (…) Mamy nadzieję, że to NIE jest nasze ostatnie spotkanie.”

„Jeszcze raz dziękujemy za zaproszenie. Niezwykle interesujące wykłady, cudowną organizację oraz niesamowity wieczór.”

Zapraszamy również do naszego profilu na platformie LinkedIn, gdzie zamieszczamy newsy powiązane z firmą, w tym artykuł o pilotażowej konferencji DSV Day.

Poniżej znajduje się kilka zdjęć, które zostały uchwycone na konferencji.

 

OPINIE

Zobacz co mówią o nas inni

icon
Logo Iber

Dzieki DSV XPress możemy pochwalić się szybka dostawa na drugie dzień praktycznie w całej Europie
i dzięki tej usłudze jesteśmy szybsi od konkurencji.

System jest prosty i przejrzysty a WSPARCIE Customer Service jest dostępne w kilka minut.
Polecam współpracę.

Mit freundlichen Grüßen aus Berlin

Lukasz Pilarski
iBER Berlin | Geschäftsführer
Logo Sanden

DSV XPress usługi kurierskie na wysokim poziomie.
Profesjonalna obsługa. Kompetentni ale i uprzejmi Ludzie.
Zawsze służą pomocą oraz radą.
Expresowe dostawy w rozsądnych cenach.
DSV XPress Firma godna polecenia.

Barbara Kozłowska
Sanden Manufacturing Poland | Specjalista ds logistyki
Logo CFI World

DSV XPress to uniwersalny serwis i odpowiedzialny Customer Service.
System jest intuicyjni i pozwala zarządzać wieloma podwykonawcami jednoczesnie.
Usługa jest o tyle wygodna, że pozwala szybko dokonywać modyfikacji rodzajów serwisu względem aktualnych potrzeb.

Tomasz Amborski
CFI WORLD S.A. | CEO
Logo SelfPost

Wszystko na czas, rzetelnie i w rozsądnej cenie. Jeden punkt kontaktu. Bez skakania miedzy działami, taki uniwersalny one stop shop dla kurierki.

Adam Ł.
SelfPost | CTO
Logo Galeon

Obsługa i serwis Xpress – bardzo dobry, szybka obsługa i reakcja CS, „szczere!” odpowiedzi/przedstawienie sytuacji,
CS XPress – bardzo Wam dziękuję.
Oby tak dalej!

Martyna Kurkowska
Galeon | Purchasing Specialist

DSV to firma godna polecenia; Pracownicy są zawsze gotowi, żeby pomóc i doradzić. Firma zapewnia wsparcie merytoryczne oraz materiały, czy szkolenia z zakresu obsługi systemu rezerwacji.

 

Nieopisana jest pomoc Opiekuna dedykowanego naszej firmie oraz całego zespołu, który wiele razy ratował nas z opresji oraz służył pomocą w wycenie paczek ponadwymiarowych lub gabarytowych.

Patrycja Faderewska i Małgorzata Rosa
McCORMICK POLSKA S.A.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Skontaktuj się z nami, a natychmiastowo przygotujemy
wycenę Twojej przesyłki

icon