Co może zawierać przesyłka ekspresowa?

Home » Blog » Co może zawierać przesyłka ekspresowa?

Taśma do sortowania przesyłek ekspresowych icon

Przesyłka ekspresowa realizowana przez DSV XPress pozwala dostarczyć paczkę na terenie Europy w czasie nawet poniżej 24 godzin. Jeśli chcesz wysłać towar na inny kontynent, potrzebujemy nieco więcej czasu, jednak nadal będzie się to działo ekspresowo. W ten sposób możesz przesłać wiele różnych rzeczy. Co jest dozwolone w takim transporcie, a czego lepiej unikać?

 

Jak udaje się nam działać tak szybko?

Krótki czas dzielący Twoje zlecenie od pierwszego kontaktu do momentu opuszczenia paczki z naszego magazynu jest możliwy dzięki naszym ścisłym procedurom i dobremu planowaniu. Zwyczajnie nie tracimy ani chwili! Przesyłka opuszcza magazyn zaraz po załatwieniu niezbędnych formalności. Wtedy też decydujemy, w jaki sposób dostarczyć ją do określonego miejsca. Najczęściej w takich przypadkach korzystamy z transportu lotniczego naszych podwykonawców.

Zazwyczaj przewoźnicy gwarantują dostarczenie przesyłki do miejsca przeznaczenia w czasie od 24 do 72 godzin. U nas dzieje się to znacznie szybciej!

 

Ekspresowa wysyłka dokumentów. Nadaj sprawom bieg i nie trać czasu

Jedną z najczęściej nadawanych przesyłek z pomocą DSV XPress są różnego typu dokumenty. Nic dziwnego, bo nasi klienci to firmy działające na całym świecie, ufające, że dostarczymy różne istotne umowy oraz formularze w bardzo krótkim czasie.

Zlecając nam przesyłkę swoich dokumentów, masz pewność, że trafią one do adresata w zaledwie kilka godzin. Pomożemy Ci, gdy trzeba szybko zdobyć podpis konkretnej osoby lub przekazać w formie pisemnej ważne informacje. Potrzebujesz potwierdzenia o tym, że ktoś odebrał przesyłkę lub zwrotu podpisanych dokumentów? Zleć nam jedną z tych opcji, a dopilnujemy, żeby wszystko przebiegło sprawnie.

Przekazanie komuś ważnych informacji wymaga dużego zaufania. Z nami Twoje certyfikaty, umowy i zaświadczenia będą bezpieczne. Przy realizacji tego typu zleceń dbamy szczególnie o to, aby przesyłka była chroniona. Pakujemy ją do osobnych kontenerów, które zawsze pierwsze trafiają do przestrzeni bagażowej, a następnie priorytetowo ją opuszczają.

Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko zagubienia i dostania się dokumentów w niepowołane ręce.

 

Ekspresowe przesyłki dla Twojej firmy. Dostarcz swoje wyroby do klienta w zaledwie kilka godzin

Produkujesz jakieś towary? Masz specjalne zlecenie i Twój klient potrzebuje, abyś dostarczył mu je jak najszybciej? Skorzystaj z usługi DSV Special Service. W ten sposób w nagłych sytuacjach uratujemy Twój biznes. Możesz w ten sposób nadać paczkę o dowolnej wadze oraz wymiarach. Nie ma dla nas znaczenia, czy będą to meble, silniki czy produkty spożywcze. Liczy się jak zwykle czas i skuteczność w dostarczeniu przesyłki pod wskazany adres.

Samodzielne załatwienie transportu mogłoby zająć Ci dużo czasu oraz mocno obciążyć Twój budżet. Jako specjaliści od przesyłek ekspresowych zrobimy to za Ciebie szybko i skutecznie.

 

Prezent wysłany na drugi koniec świata. Dostarczymy paczkę od Ciebie, gdy nie możesz przekazać jej osobiście

Masz rodzinę na drugim końcu świata? Twoi przyjaciele wyemigrowali w odległe zakątki Europy? Mimo że nie ma Cię z nimi na miejscu, to nadal możesz sprawiać im radość i uczestniczyć w najważniejszych dla nich chwilach. Korzystając z przesyłki DSV XPress, wyślesz każdy upominek.

Pomagamy naszym klientom w tym, żeby mogli w takich sytuacjach nadać przesyłkę, która w bardzo krótkim czasie przemierzy tysiące kilometrów i dotrze do adresata.

 

Czy jest coś, czego nie przewieziemy? Przedmioty zakazane

W DSV XPress zawsze działamy zgodnie z prawem. Dlatego też dbamy o bezpieczeństwo zarówno Twoje, jak i naszych pracowników. Możesz zlecić nam przesyłkę wielu różnych przedmiotów. Unikamy jedynie tych, które są zakazane przez lokalne władze lub niedozwolone zgodnie z obowiązującym prawem międzynarodowym. Jeśli nie masz pewności, czy możesz coś wysłać, skontaktuj się z nami lub zapoznaj się z regulaminem umieszczonym na naszej stronie internetowej.

 

Przesyłka ekspresowa. Usługa przydatna w wielu sytuacjach

Dostarczamy w krótkim czasie dokumenty, przedmioty prywatne i różnego typu towary. Dla nas ograniczenia nie istnieją. Jeśli masz jakieś niestandardowe zlecenie oraz chcesz, żeby szybko dotarło ono na miejsce, zgłoś się do nas, a postaramy się pomóc.

Przesyłka ekspresowa DSV umożliwia dostarczenie wielu różnych rzeczy w ciągu kilku godzin na terenie Europy i maksymalnie kilkunastu na całym świecie.

Dowiedz się więcej

icon