Dlaczego warto skorzystać z przesyłki XPress?

Home » Blog » Dlaczego warto skorzystać z przesyłki XPress?

Dostawca przesyłek DSV-Xpress z tabletem icon

Czy Twój biznes zależy od szybkości i efektywności transportu przesyłek? Wybór odpowiedniego partnera jest wówczas jednym z kluczowych czynników sukcesu. Dowiedz się, w jaki sposób globalna usługa kurierska DSV XPress wpłynie na Twoją konkurencyjność.

 

DSV – najlepszy partner w sferze logistyki i transportu

Częścią Twojej działalności jest międzynarodowy eksport lub import? A może potrzebujesz efektywnych rozwiązań w zakresie organizacji zakupów lub spedycji własnych produktów? DSV oferuje globalne usługi kurierskie, których celem jest usprawnienie logistyki Twojego biznesu.

Dlaczego warto postawić na współpracę z nami? Przede wszystkim nie znamy ograniczeń terytorialnych. Jako grupa DSV jesteśmy globalnym dostawcą usług i ekspertem w zakresie logistyki w transporcie morskim, lotniczym, kolejowym i expresowym. Docieramy wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Dzięki temu Twoja działalność może dynamicznie się rozwijać.

Nasz zespół tworzy ponad 75 tysięcy osób w 90 krajach świata. Udało nam się zbudować globalną kulturę, w której Ty i Twoje potrzeby znajdują się w centrum naszego zainteresowania. Pracownicy DSV są wierni zasadom doskonałości operacyjnej, odpowiedzialności oraz maksymalnej efektywności. Możesz na nas liczyć nawet przy niestandardowych wyzwaniach!

 

Czym wyróżnia się przesyłka XPress?

Znasz uczucie desperacji towarzyszące niekończącym się poszukiwaniom rozwiązania pasującego do Twoich unikalnych problemów? Nie masz czasu na porównywanie ofert i opcji? Globalna przesyłka XPress to zintegrowana usługa, która dopasowuje się do Twoich potrzeb, nie zaś na odwrót.

Na co możesz liczyć z naszej strony?

 • zajmujemy się dostarczaniem paczek, dokumentów i przesyłek frachtowych – bez limitu ciężaru;
 • oferujemy dostawy w zasięgu krajowym i międzynarodowym – łącznie do 220 krajów świata;
 • integrujemy wszystkie formy transportu kurierskiego, aby stworzyć idealny łańcuch dostaw dla Twojego przedsięwzięcia;
 • naszym celem jest możliwie najszybsze dostarczenie Twojej przesyłki niezależnie od jej charakteru i zasięgu geograficznego.

 

W przesyłce XPress priorytetem jest Twój czas. Dlatego też wdrożyliśmy szereg narzędzi, które ułatwiają zarządzanie transportem paczek i ładunków.

 

Co zawiera w sobie usługa XPress?

Całościowa usługa przesyłkowa to coś więcej niż przewóz od nadawcy do adresata. W ramach XPress masz dostęp do:

 • rezerwacji online;
 • systemu śledzenia Track & Trace;
 • systemu powiadamiania o statusie przesyłki;
 • raportu przygotowywanego dla klienta.

 

Ułatwimy Ci realizację procesów logistycznych, oferując pojedynczy punkt kontaktu. Nie musisz tracić czasu na mozolne szukanie odpowiedzi, a Twoja przesyłka trafia na miejsce szybko i w nienaruszonym stanie. Dzięki temu możesz precyzyjnie zaplanować inne działania w swoim biznesie. Unikasz tym samym wąskich gardeł i niepotrzebnych opóźnień.

To jednak nie wszystko! W ramach usługi XPress możesz również liczyć na takie ułatwienia jak:

 • niestandardowy czas odbioru lub dostawy;
 • realizacja przesyłki w określonym czasie;
 • obsługa dokumentów;
 • przesyłanie paczek ponadgabarytowych oraz towarów niebezpiecznych;
 • zwroty przesyłek;
 • doręczenie do odległych lokalizacji.

 

Rozumiemy, że współczesny biznes wymaga elastyczności, nieszablonowych rozwiązań i szybkich reakcji. Przesyłki XPress wspomagają Twoją konkurencyjność na rynku oraz pozwalają Ci skupiać się na kluczowych procesach. Transport i logistykę zostaw nam!

 

Rozwiązanie na miarę Twoich potrzeb

Przesyłka XPress dostępna jest w trzech różnych wariantach. Oprócz podstawowej wersji oferujemy Ci usługę XPress Economy. To idealne rozwiązanie w przypadku, gdy koszt przesłania towaru okazuje się istotniejszy niż czas. Sam wybierasz, jakie są Twoje priorytety.

Dla najbardziej wymagających klientów przygotowaliśmy również przesyłkę XPress Special Services, która realizuje koncepcję dostawy „od drzwi do drzwi”. W jej ramach możesz nawet liczyć na osobistą asystę kuriera na pokładzie samolotu. Każde rozwiązanie dobierane jest indywidualnie do Twoich potrzeb, dzięki czemu ograniczasz poziom ryzyka, stresu i niepotrzebnego zaangażowania własnych zasobów ludzkich.

Co więc zyskujesz, wybierając usługę XPress?

 • oszczędność czasu i pieniędzy;
 • efektywną kontrolę nad procesami;
 • możliwość dynamicznego rozwoju firmy;
 • szansę na realizację śmiałych, niestandardowych przedsięwzięć, które pomogą Ci wyprzedzić konkurencję.

 

Przesyłka XPress spełni Twoje potrzeby – wypróbuj nasze usługi i już dziś dołącz do grona zadowolonych klientów.

Zadzwoń lub napisz i sprawdź, jak możemy zadbać o Twoje przesyłki!

Dowiedz się więcej

icon