Do jakich krajów można wysłać przesyłkę ekspresową?

Home » Blog » Do jakich krajów można wysłać przesyłkę ekspresową?

Ciężarówka DSV-Xpress z przesyłkami ekspresowymi icon

Czy wiesz, że ekspresowa wysyłka paczki jest możliwa do wielu różnych zakątków Europy, a także na inne kontynenty? Gdy chcesz dostarczyć w krótkim czasie przesyłkę, często zastanawiasz się, czy da się sprawić, aby przemierzyła setki lub tysiące kilometrów w zaledwie kilka godzin. Dowiedz się, gdzie dociera DSV XPress i pozbądź się wątpliwości, gdzie możesz wysłać swoją paczkę lub dokumenty.

 

DSV XPress dociera na skandynawskie fiordy i słoneczne południe Europy

Wysyłka na terenie Starego Kontynentu może oznaczać transport liczący kilkaset lub nawet kilka tysięcy kilometrów. Wszystko zależy od tego, czy chcesz, aby Twoja paczka dotarła do sąsiedniego kraju, czy też powędrowała w odległe krańce Europy. Z uwagi na to, że specjalizujemy się w transporcie do każdego punktu, nie ma dla nas problemu, jeśli zlecisz nam nawet skrajnie wysunięte regiony na północy, południu lub gdziekolwiek indziej.

Zdarzało się już nam obsługiwać transport na Gibraltar, Wyspy Owcze lub do norweskiego Tromsø. W zależności od tego, jaki dystans ma do pokonania Twoja przesyłka ekspresowa, korzystamy z transportu lądowego lub lotniczego. Zawsze wybieramy taki środek lokomocji, aby zmieścić się w założonym czasie.

 

Przez morza i oceany. Transport międzykontynentalny dla przesyłek ekspresowych

Przesyłkę DSV XPress możesz również nadać do odległych zakątków, które dzielą od Europy dziesiątki tysięcy kilometrów. Dostarczamy paczki do Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki oraz Australii. W tym przypadku, aby szybko przemierzyć dużą odległość, korzystamy najczęściej z transportu lotniczego. Jest to skuteczny sposób na terminowe dostarczenie przesyłki.

Gdy w grę wchodzi ładunek o dużych gabarytach, bierzemy również pod uwagę transport łączony. Możemy specjalnie dla Ciebie wykorzystać kolej, samolot lub włączyć inne środki – wszystko po to, aby szybko zrealizować Twoje zlecenie. Jesteśmy elastyczni i chcąc skutecznie wykonywać transportowe misje, specjalne szukamy różnych rozwiązań.

 

Docieramy ekspresowo do miejsc, o których nawet nie słyszałeś

Czy mówi Ci coś nazwa Republika Kiribati? Słyszałeś o Królestwie Suazi? Wiesz, gdzie leżą Wyspy Świętego Tomasza? Tam również może dotrzeć Twoja przesyłka ekspresowa.

Naszą sieć transportową organizujemy tak, aby umożliwić Ci błyskawiczną wysyłkę nawet w najbardziej egzotyczne miejsca. Może zająć to nam nieco więcej czasu niż przygotowanie ładunku na terenie Europy, ale nadal nie powinno to przekroczyć doby. Mniej niż 24h na drugi koniec świata? Przyznaj, że brzmi to nieźle!

Dostarczamy przesyłki ekspresowe do miejsc odległych i słabo zaludnionych. Uruchamiamy wtedy sieć naszych kontaktów. Współpraca z lokalnymi partnerami pozwala nam na zrealizowanie właściwie każdego Twojego zlecenia.

Za transport do odległych lokalizacji pobieramy dodatkową opłatę. Trzeba jednak przyznać, że to niewielki koszt za to, że Twoja paczka znajdzie się w krótkim czasie na drugim końcu świata.

 

Co powinieneś zrobić, aby Twoja przesyłka ekspresowo dotarła do adresata?

W transporcie do odległych zakątków ważna jest precyzyjna komunikacja. Jeśli chcesz wysłać paczkę w bardzo odległe, słabo zaludnione miejsce, dokładnie sprawdź adres, pod który ma ona trafić. Jeśli wiesz o jakichś specjalnych wymaganiach, charakterystycznych punktach, to poinformuj nas o nich z wyprzedzeniem. To zdecydowanie ułatwi dostarczenie Twojej przesyłki.

Zadbaj o właściwe zapakowanie. W końcu Ty również, wybierając się w daleką wyprawę, dbasz o to, żeby było Ci wygodnie. Najlepiej, jeśli zawartość umieścisz w wytrzymałym, kartonowym pudełku. Środek zabezpiecz tak, aby nie przemieszczał się, gdy nasza obsługa będzie go przenosić. Możesz przygotować przesyłkę samodzielnie lub zlecić to nam. Z przyjemnością Ci w tym pomożemy.

 

Docieramy praktycznie wszędzie. Przesyłki ekspresowe dostarczane na całym świecie

Specjalizujemy się w usługach spedycyjnych oraz przesyłkach kurierskich dostarczanych na terenie całej Europy i do wielu miejsc na różnych kontynentach. Pomożemy Ci, jeśli potrzebujesz wysłać paczkę zarówno na Islandię, jak i do Nowej Zelandii. Korzystaj z naszych usług za każdym razem, gdy chcesz, aby znalazła się szybko pod wskazanym adresem.

Dowiedz się więcej

icon