Jak działa przesyłka ekspresowa?

Home » Blog » Jak działa przesyłka ekspresowa?

Pracownicy przygotowujący przesyłki ekspresowe do wysyłki icon

Zależy Ci na tym, by Twoja przesyłka szybko i bezpiecznie dotarła do odbiorcy? Jeśli chcesz mieć tu absolutną pewność, skorzystaj z usługi DSV XPress. Nieistotne jest miejsce docelowe – dostarczymy Twoją przesyłkę w każdy zakątek Ziemi. Poznaj korzyści tego rozwiązania!

 

Przesyłka ekspresowa DSV XPress – przejrzyste zasady

Zdajemy sobie sprawę, jak istotną kwestią w logistyce jest czas. Dlatego stworzyliśmy usługę, która łączy wysokie bezpieczeństwo z krótkim czasem oczekiwania. Co ważne, w DSV XPress wysyłkę może stanowić standardowa paczka, koperta z dokumentami lub ładunek umieszczony na palecie.

Oprócz ekspresowej dostawy nasze usługi charakteryzują się uproszczoną procedurą nadawania. Dzięki temu możesz sprawnie nadawać paczki i nie tracić na to swojego cennego czasu. Każda przesyłka, którą wyślesz za naszym pośrednictwem, dotrze do finalnego odbiorcy szybciej niż w przypadku tradycyjnych usług kurierskich.

 

Ograniczenia? To nie dla nas

Nie tylko nie boimy się presji czasu, lecz także chętnie podejmujemy się wyzwań, które mogą wydawać się niemożliwie. Każda przesyłka jest dla nas priorytetem, a w przypadku DSV XPress dodatkowo ten „priorytet” w ekspresowym tempie dotrze do odbiorcy.

Nie ograniczamy się do krótkiej listy krajów, do których możesz nadać paczkę, paletę czy przesyłkę z dokumentami. Organizujemy transport na terenie całej Europy oraz na obszarze innych kontynentów. Co więcej, odległość od miejsca nadania do miejsca docelowego nie ma znaczenia w kontekście sprawnego dostarczenia przesyłki do odbiorcy.

 

Elastycznie i z myślą o Twoich potrzebach

Masz do wysłania paczkę i zależy Ci na dodatkowych aspektach dotyczących przesyłki? Zleć nam transport i opowiedz o swoich potrzebach. Możesz dla przykładu wybrać opcję późnego odbioru przesyłki, gdy miejsce, w którym pracujesz, ma niestandardowe godziny pracy, lub odwrotnie – poprosić o dostawę bardzo wczesną porą.

W ramach usług dodatkowych oferowanych przez naszą firmę możesz również skorzystać z możliwości zwrotu przesyłek czy obsługi związanej z dokumentami ważnymi dla Twojej firmy. Podejmujemy się również zleceń obejmujących paczki ponadgabarytowe i przewóz towarów niebezpiecznych, które podlegają ograniczeniom przewozu.

Dbamy o jakość i bezpieczeństwo, ale równocześnie traktujemy klientów z dużą uwagą i zrozumieniem. Wiemy, że każdy ma inne potrzeby i chcemy sprostać nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom.

 

Co zyskujesz dzięki naszym usługom?

Wysyłając przesyłkę, masz zapewne sprecyzowane oczekiwania. Chcesz, by Twoja przesyłka dotarła bezpiecznie i na czas oraz nie zamierzasz poświęcać zbyt wiele czasu na kwestie związane z obsługą transportu.

Korzystając z naszych usług, wyślesz przesyłkę do ponad 200 krajów zlokalizowanych na całym świecie. Masz do dyspozycji różne rozmiary przesyłek oraz dużą dopuszczalną wagę, dzięki czemu nadasz zarówno dokumenty, jak i ciężki ładunek umieszczony na palecie. To, że Twoja przesyłka dotrze bezpiecznie oraz na czas, potwierdzają wysokie wskaźniki, które otrzymujemy w ramach przeprowadzanych badań w zakresie satysfakcji klienta.

Jeśli chcesz oprócz gwarantowanego bezpieczeństwa przesyłki zadbać o jej ochronę dodatkowo i dzięki temu spać spokojnie, możesz skorzystać z opcji ubezpieczenia jej na korzystnych warunkach.

Za wszystkie usługi, z których u nas skorzystasz, otrzymasz poprawnie wystawioną fakturę, co sprawi, że nie będzie potrzeby, by martwić się kwestiami księgowymi.

 

Przekonaj się o skuteczności naszych działań

Zlecenia, których się podejmujemy, często pozornie wydają się niemożliwe. Wśród spektakularnych realizacji w zakresie dowozu możemy pochwalić się dostarczaniem urządzeń medycznych do Arabii Saudyjskiej i Iraku, wysłaniem w trybie pilnym odzieży ochronnej do Peru czy wysyłką aż czterech satelit do Cape Canaveral SpaceX.

Tym, czym jeszcze możemy się poszczycić, jest dostarczenie soczewek dla okulistów na Islandii – ich transport zajął mniej niż 24 godziny od momentu nadania. Wśród sukcesów i nietypowych realizacji chętnie wspominamy również o transporcie przyrządów pomiarowych na norweskie fiordy oraz do Mongolii.

Zatrudniamy specjalistów, których misją jest zadbanie, by każda przesyłka trafiła bezpiecznie i o czasie do adresata. Co więcej, koszt związany z wysyłką Twojej paczki będzie prawdopodobnie niższy niż w przypadku skorzystania z usług konkurencji. Wypróbuj pierwszy raz i przekonaj się, że warto.

Dowiedz się więcej

icon