Jak działa nadawanie przesyłek XPress?

Home » Blog » Jak działa nadawanie przesyłek XPress?

Mężczyzna nadający przesyłkę XPress icon

Chcesz wysłać przesyłkę oraz mieć pewność, że dotrze o czasie do finalnego odbiorcy i będzie w pełni bezpieczna na każdym etapie transportu? W naszej firmie klient zawsze jest na pierwszym miejscu. Stawiamy także na transparentność oraz krótki czas dostarczania przesyłek. Poznaj przesyłki XPress i daj się zaskoczyć jakością naszych usług.

 

Czym jest przesyłka XPress?

Przesyłka XPress to doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających nie tylko na bezpieczeństwo przesyłki, lecz także na krótki czas jej dostarczenia. W ramach oferowanych usług możesz skorzystać z rezerwacji online, śledzenia przesyłki na każdym etapie jej transportu oraz otrzymywania alertów i innych powiadomień na jej temat.

Oprócz tego dostaniesz również dostęp do raportów, wygodną platformę, która będzie miejscem obsługi Twoich zleceń, oraz dedykowaną, indywidualną obsługę klienta chętną do pomocy w każdej sprawie.

W ramach realizowanych przesyłek XPress dostępne są wysyłki krajowe, europejskie oraz transportowane do innych miejsc na świecie. W przypadku Europy i Ameryki Północnej przesyłka może być dostarczona nawet następnego dnia!

Szacowany czas tranzytu przesyłek XPress wynosi od 1 do 4 dni. Dalsze wysyłki, realizowane do Ameryki Łacińskiej, krajów Bliskiego Wschodu oraz do Azji z uwagi na większe wyzwania komunikacyjne mogą być dostarczone od 1 do 3 dni roboczych. W przypadku Afryki szacowany czas wynosi 2–4 dni robocze. Wszystkie te wartości szacowane są na podstawie szczegółowych danych.

 

Wygodne nadawanie przesyłek XPress

Nadawanie przesyłek nie musi wiązać się z długotrwałym oczekiwaniem na infolinii spedytora. W przypadku przesyłek XPress potrzebne informacje są na wyciągnięcie ręki.

Usługa DSV XPress pozwala na łatwy dostęp do rezerwacji przesyłek na portalu rezerwacyjnym myDSV dostępnym online. W programie myDSV Track & Trace można w prosty sposób śledzić przesyłki online i wiedzieć, na jakim etapie jest ich transport.

Na portalu rezerwacyjnym znajdziesz też raporty przesyłek wysyłanych w ramach usługi DSV XPress. W wyjątkowych sytuacjach, jeśli Twoja przesyłka będzie opóźniona, otrzymasz również automatyczne powiadomienie. Co więcej, usługi online są elastyczne i mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Samoobsługowe narzędzia DSV stanowią wygodne wsparcie w prowadzeniu działalności. Wspomniany system Track & Trace to komfort i bezpieczeństwo, ponieważ w dowolnym momencie możesz dowiedzieć się, gdzie znajduje się Twoja przesyłka.

Monitoring jest aktywny od momentu zlecenia aż do dostawy. Z kolei zarządzanie zamówieniami pozwala łatwo zoptymalizować łańcuchy dostaw i zarządzać sprawnie transportem w swoim przedsiębiorstwie.

Dużą elastyczność daje możliwość składania zleceń online. Mimo samoobsługowego narzędzia klienci mogą w razie potrzeby otrzymać wsparcie konsultanta. Panel klienta pozwala dodatkowo na dostęp do wszystkich przesyłek, aby sprawnie nimi zarządzać.

Jeżeli natomiast zastanawiasz się nad rozszerzeniem zakresu działalności swojej firmy, przydatną informacją może okazać się rozkład serwisów LCL. To nieskomplikowana metoda, by mieć wgląd we wszystkie istniejące oraz przyszłe połączenia konsolidacyjne DSV nie tylko w Europie, lecz także na całym świecie.

 

Ile to kosztuje?

Zawsze możesz zapytać nas o wycenę zlecenia. W przypadku, gdy Twoje zapytanie dotyczy pojedynczej wysyłki, skorzystaj z opcji wyceny jednorazowej. Wystarczy wypełnić formularz, dzięki któremu specjaliści oddelegowani do zajęcia się Twoją sprawą wrócą do Ciebie z konkretnymi informacjami.

W formularzu podaj jak najwięcej szczegółów dotyczących przesyłki – określ jej wagę, wymiary, co jest przedmiotem przewozu oraz czy potrzebujesz dodatkowej ochrony lub innych usług dodatkowych. Nie musisz martwić się o barierę komunikacyjną – zapytanie trafi do osoby rozmawiającej w tym samym języku. Wycenę otrzymasz w formie mailowej.

Jeśli natomiast masz zamiar nadawać przesyłki regularnie, odpowiednią opcją będzie dla Ciebie wycena ofertowa. W ten sposób możemy zaproponować Ci korzystne warunki dla transportu wysyłek realizowanych regularnie.

Podobnie jak w przypadku pierwszej opcji zadbaj również o to, by przekazać nam jak najwięcej szczegółów dotyczących wysyłek. Im więcej detali, tym bardziej dopasowaną ofertę będziemy w stanie przygotować.

Przesyłki XPress to wygodne rozwiązanie oraz szybka dostawa na terenie całego świata. Skorzystaj z naszych usług i ciesz się sprawnym dostarczeniem przesyłki!

Dowiedz się więcej

icon