Jak szybko dostarczana jest przesyłka ekspresowa?

Home » Blog » Jak szybko dostarczana jest przesyłka ekspresowa?

Robot sortujący przesyłki ekspresowe w magazynie icon

Soczewki dla okulistów wysłane z Polski do Islandii dotarły na miejsce krócej niż w 24 godziny od nadania przesyłki! XPress-ową skuteczność DSV docenił miliarder Elon Musk. Dostarczyliśmy aż cztery satelity na przylądek Cape Canaveral, do firmy SpaceX, która wysyła rakiety w przestrzeń kosmiczną i na Międzynarodową Stację Kosmiczną (ISS). Twoją przesyłkę potraktujemy równie priorytetowo!

 

Przesyłka ekspresowa DSV XPress

Musisz pilnie dostarczyć dokumenty na przetarg? Kontrahent potrzebuje natychmiastowej dostawy? W takim razie potrzebujesz szybkiego i bezpiecznego transportu, a ten zapewni przesyłka ekspresowa DSV XPress.

Czas przewozu:

 • Przesyłki krajowe – 1 dzień;
 • Europa – 1–2 dni;
 • USA/Kanada – 1–2 dni;
 • Azja – 1–3 dni;
 • Ameryka Łacińska – 1–3 dni;
 • Bliski Wschód – 1–3 dni;
 • Afryka / Oceania – 2–4 dni.

 

Wskazane powyżej czasy dotyczą tranzytu poza Polską. Ponadto dostawa obejmuje dni robocze z wyłączeniem weekendów i świąt. Czas transportu do miejsc położonych z dala od ośrodków biznesowych i przemysłowych może być nieco dłuższy.

Więcej szczegółowych informacji znajdziesz na lokalnej stronie internetowej DSV.

 

EKOlogiczny transport Twoich przesyłek

Nasi podwykonawcy w Polsce, Europie i na świecie dążą do redukcji śladu węglowego wszystkich przesyłek. Jeden z naszych partnerów, DHL Express, ogłosił, że planuje zakup samolotów elektrycznych. Z kolei FedEx i UPS wymieniają samochody kurierów na modele napędzane silnikami elektrycznymi, które już jeżdżą na drogach. Sprawia to, że EKOlogiczny transport staje się faktem.

 

Postaw na wygodę i dowiedz się wszystkiego o swojej przesyłce

Instytut Alfreda Wagnera eksploruje wszystko od bieguna północnego do południowego. Badacze zapuszczają się w regiony, gdzie niewielu będzie miało okazję dotrzeć. Na co dzień monitorują wpływ zmian klimatu na ekosystemy na lądzie, lodzie i w morzu.

Naukowcy chcą zrozumieć, jak działalność człowieka wpływa na globalne środowisko. Do tego potrzebują sprzętu, który dostarczamy w najdalsze oraz najdziksze zakątki świata, np. na Arktykę i Antarktydę.

W żadnych przypadkach, szczególnie w tak wymagających, wyposażenie nie może się po prostu zgubić. System Track & Trace daje Ci możliwość monitorowania przesyłek online od chwili zlecenia, aż do odbioru. Dzięki temu dokładnie wiesz, gdzie są oraz kiedy dotrą do adresata. Ułatwia to planowanie dalszych działań zarówno Tobie, jak i Twoim kontrahentom.

XPress to także:

 • system automatycznego powiadamiania o kluczowych statusach przesyłki;
 • rezerwacje online – wygoda i oszczędność czasu;
 • raporty – szczegółowe dane dotyczące transportu;
 • osobisty serwis w Twoim języku;
 • niższe stawki przewozowe – za sprawą optymalizacji tras oraz bardziej ekonomicznych i ekologicznych środków transportu.

 

Powyższe informacje przydają się w codziennej pracy, ponieważ ułatwiają planowanie, a także organizowanie zadań w firmie. Terminowość odbioru i dostaw pozwala na realizację ważnych dla firmy zadań w ściśle ustalonym terminie. Dzięki temu działasz bez przeszkód.

 

DSV XPress to Twoja przesyłka ekspresowa!

Dostarczymy Twoją przesyłkę ekspresową do ponad 200 krajów na całym świecie. Masz też pewność, że kontrahent dostanie ją na czas. Wpłynie to pozytywnie na wizerunek Twojej firmy oraz wzmocni jej pozycję np. w negocjacjach lepszych stawek.

Przewieziemy dokumenty, ale i paczki ponadgabarytowe czy towary niebezpieczne. Ważny jest koszt, a może zależy Ci na czasie i liczy się wręcz każda minuta? Znajdziemy rozwiązanie dla każdej z tych sytuacji.

Naszą skuteczność możesz sprawdzić tylko w jeden sposób – zamów przesyłkę ekspresową w DSV XPress!

Dowiedz się więcej

icon