Nasze produkty

icon
icon
ikona

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usługową

 

Poniżej znajdą Państwo usługi oferowane przez DSV XPress. Znajdą tutaj Państwo rozwiązane dopasowane do każdej sytuacji. Gwarantujemy szybką dostawę i profesjonalne zajęcie się Państwa przesyłkami przy każdej z naszych ofert. Szczegółowe informacje wobec danej oferty znajdują się na podstronach naszych produktów.

DSV XPress Economy
Gdy liczy się cena

DSV XPress Economy to usługa ekspresowych przesyłek międzynarodowych w korzystnej cenie. Dzięki niej Twoje przesyłki dotrą do odbiorcy w czasie od 2 do 6 dni, a Ty zaoszczędzisz na kosztach transportu. Choć nasza usługa jest ekonomiczna, to dbamy o nią z najwyższą starannością. Każda przesyłka jest traktowana indywidualnie i zawsze dostarczana na czas.

Czytaj więcej icon

DSV XPress Premium
Gdy liczy się czas

Usługa DSV Xpress Premium to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie lubią czekać. Dzięki nam Twoja przesyłka dotrze do celu nawet w ciągu 24 godzin od nadania, bez względu na to, czy jest to koperta, czy paleta. Korzystając z usługi Premium, Twoje przesyłki zyskują priorytet dostawy. Czas doręczenia nawet do najdalszych rejonów nie przekracza trzech dni.

Czytaj więcej icon

DSV XPress Special Services
Usługi dodatkowe

DSV Special Services to idealne rozwiązanie dla przesyłek wymagających specjalnego traktowania. Nasza oferta jest skrojona pod indywidualne potrzeby klientów, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe wsparcie w transporcie Twoich przesyłek. Dzięki usłudze Special Services, Twoja paczka zostanie dostarczona w dowolne miejsce na świecie, w ustalonym przez Ciebie czasie. Oferujemy odbiór w dniu nadania oraz dostawę kolejnego dnia rano.

Czytaj więcej icon

Zawsze zapewniamy bezpieczeństwo i terminowość! Nie jesteś pewien, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza? Z przyjemnością doradzimy Ci najlepsze rozwiązanie!