DSV XPress Economy

Ekspresowe wysyłki w przystępnej cenie

Usługa DSV XPress Economy to idealna propozycja dla firm poszukujących taniego kuriera międzynarodowego. Gwarantujemy konkurencyjne ceny przy jednocześnie krótkim czasie dostawy, nawet do najdalszych zakątków świata.

icon

Transport prosto do odbiorcy tanio, szybko i bezpiecznie

 

Oferujemy Państwu opcję transportu prosto do odbiorcy w korzystnej cenie i czasie dostawy. Usługa DSV XPress Economy nie oznacza, że przesyłka jest traktowana po macoszemu – każda z nich jest obsługiwana z najwyższą dbałością i rejestrowana w systemie, który udostępnia na bieżąco informacje o stanie przesyłki.

 

Z naszą usługą XPress Economy możecie Państwo nadawać przesyłki międzynarodowe na cały świat w przystępnej cenie, w tym koperty, dokumenty oraz standardowe paczki kurierskie oraz palety do 350 kg o górnych wymiarach 120 x 80 x 170 cm.

 

Czasy dostawy są wyjątkowo niskie, nawet przy przesyłkach skierowanych na inne kontynenty. Przewidywane czasy dostawy do określonych regionów świata to:

  • Europa – 2-5 dni;
  • USA/Kanada – 4 dni;
  • Azja – 4-6 dni;
  • Ameryka Łacińska – 4 dni;
  • Bliski Wschód – 3-4 dni;
  • Afryka / Oceania – 3-5 dni.

 

Zapewniamy szybki, tani i bezpieczny transport prosto do odbiorcy!

 

Skontaktuj się z nami i zamów przesyłkę DSV XPress Economy nawet dziś!

ZOBACZ TAKŻE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami!

icon

DSV XPress Special Services
Usługi dodatkowe

DSV Special Services to idealne rozwiązanie dla przesyłek wymagających specjalnego traktowania. Nasza oferta jest skrojona pod indywidualne potrzeby klientów, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksowe wsparcie w transporcie Twoich przesyłek. Dzięki usłudze Special Services, Twoja paczka zostanie dostarczona w dowolne miejsce na świecie, w ustalonym przez Ciebie czasie. Oferujemy odbiór w dniu nadania oraz dostawę kolejnego dnia rano.

Czytaj więcej icon

DSV XPress Premium
Gdy liczy się czas

Usługa DSV Xpress Premium to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie lubią czekać. Dzięki nam Twoja przesyłka dotrze do celu nawet w ciągu 24 godzin od nadania, bez względu na to, czy jest to koperta, czy paleta. Korzystając z usługi Premium, Twoje przesyłki zyskują priorytet dostawy. Czas doręczenia nawet do najdalszych rejonów nie przekracza trzech dni.

Czytaj więcej icon