DSV XPress Special Services

DSV Special Service to dokładnie taka przesyłka, jakiej potrzebujesz – na teraz!

Usługa DSV Special Service to niezawodne rozwiązanie, z którego możesz skorzystać w nagłych sytuacjach. Niezależnie od wagi i rozmiaru przewieziemy Twoją przesyłkę, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Z takiej opcji skorzystała firma SpaceX, dla której przygotowaliśmy wysyłkę satelity. Jeszcze nigdy transport nie był tak elastyczny. To wysyłka idealnie dopasowana do Twoich potrzeb!

icon

Indywidualny transport do zadań specjalnych

 

DSV Special Service został pomyślany, jako usługa bez żadnych ograniczeń. Nie ma tu limitów co do wymiarów i godziny dostarczenia. Bez względu na to, co chcesz przewieźć, skutecznie dostarczymy to na miejsce.

 

Dzięki opcji przewozu przesyłek „od drzwi do drzwi” możesz:

 

  • skorzystać z przewozu w asyście kuriera na pokładzie samolotu;
  • zlecić dostawę tego samego dnia, w którym nastąpiło nadanie przesyłki;
  • określić dokładnie czas dostawy;
  • nadać specjalną przesyłkę kurierską;
  • zdecydować się na dostawę bezpośrednią

 

Jesteśmy przygotowani na to, aby przetransportować specjalne ładunki, ważne dokumenty lub rzeczy o nietypowym kształcie. Przewieziemy wszystko, co tylko musisz wysłać zarówno do pobliskich miejscowości, jak i na koniec świata. Skontaktuj się z nami, a Twoje zlecenie wycenimy natychmiastowo!

Skontaktuj się z nami i zamów rozwiązanie szytę na miarę

ZOBACZ TAKŻE

Poznaj pozostałe propozycje naszej oferty

icon

DSV XPress Economy

DSV XPress Economy to ekspresowe przesyłki międzynarodowe w przystępnej cenie. Czasy dostawy wynoszą od 2 do 6 dni, a przesyłka, choć ekonomiczna, jest traktowana z najwyższą dbałością.

Czytaj więcej icon

DSV XPress
premium

Usługa DSV Xpress Premium to usługa dla klientów, którym zależy na czasie – dostarczymy przesyłkę z Polski do Nowego Jorku nawet w 24 godziny, niezależnie, czy to koperta, czy paleta. W usłudze Premium przesyłki mają priorytet dostawy – czas doręczenia w najdalsze rejony nie przekracza trzech dni.

Czytaj więcej icon