DSV XPress Special Services

DSV Special Service to dokładnie taka przesyłka, jakiej potrzebujesz – na teraz!

DSV XPress Special Services to usługa dedykowana dla klientów o najwyższych wymaganiach. Z nami bezpiecznie przewieziecie zarówno standardowe, jak i wymagające specjalnego traktowania, transportu lub opieki towary. Dostosujemy czas odbioru i dostawy do potrzeb klienta – możemy odebrać przesyłkę nawet w dniu nadania i dostarczyć ją na miejsce następnego dnia rano.

icon

Indywidualny transport do zadań specjalnych

 

DSV XPress Special Services została pomyślana jako usługa bez żadnych ograniczeń. Nie ma tu limitów co do wymiarów i godziny dostarczenia. Bez względu na to, co chcesz przewieźć, skutecznie dostarczymy to na miejsce.

 

Dzięki opcji przewozu przesyłek „od drzwi do drzwi” możesz:

 

  • skorzystać z przewozu w asyście kuriera na pokładzie samolotu;
  • zlecić dostawę tego samego dnia, w którym nastąpiło nadanie przesyłki;
  • określić dokładnie czas dostawy;
  • nadać specjalną przesyłkę kurierską;
  • zdecydować się na dostawę bezpośrednią

 

Jesteśmy przygotowani na to, aby w ramach przesyłki kurierskiej przetransportować specjalne ładunki, ważne dokumenty lub rzeczy o nietypowym kształcie. Przewieziemy wszystko, co tylko musisz wysłać w dowolne miejsce na świecie. Skontaktuj się z nami, a Twoje zlecenie wycenimy natychmiastowo!

Skontaktuj się z nami i zamów rozwiązanie szytę na miarę

ZOBACZ TAKŻE

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi usługami!

icon

DSV XPress Economy
Gdy liczy się cena

DSV XPress Economy to usługa ekspresowych przesyłek międzynarodowych w korzystnej cenie. Dzięki niej Twoje przesyłki dotrą do odbiorcy w czasie od 2 do 6 dni, a Ty zaoszczędzisz na kosztach transportu. Choć nasza usługa jest ekonomiczna, to dbamy o nią z najwyższą starannością. Każda przesyłka jest traktowana indywidualnie i zawsze dostarczana na czas.

Czytaj więcej icon

DSV XPress Premium
Gdy liczy się czas

Usługa DSV Xpress Premium to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy nie lubią czekać. Dzięki nam Twoja przesyłka dotrze do celu nawet w ciągu 24 godzin od nadania, bez względu na to, czy jest to koperta, czy paleta. Korzystając z usługi Premium, Twoje przesyłki zyskują priorytet dostawy. Czas doręczenia nawet do najdalszych rejonów nie przekracza trzech dni.

Czytaj więcej icon