Transport lamp i oświetlenia

Home » Blog » Transport lamp i oświetlenia

Instalacja oświetleniowa icon

Stale rosnąca jakość usług kurierskich pozwala na wysyłanie kurierem coraz szerszej gamy towarów. Jeśli jesteś producentem lub sprzedawcą lamp i oświetlenia, na pewno zastanawiałeś się nad tym, jak dokonać bezpiecznej i skutecznej wysyłki swoich produktów. Obecnie sprzedaż wysyłkowa nawet tak delikatnych rzeczy jest możliwa. Wysyłka ta może być trudna i wymagająca, ale z odpowiednią wiedzą i przygotowaniem, możesz uniknąć problemów i zapewnić swoim klientom doskonałe doświadczenie zakupowe. O tym, jak bezpiecznie i szybko zamówić transport lamp i oświetlenia, przeczytają Państwo w poniższym artykule. Zapraszamy serdecznie do lektury!

Jak należycie przygotować lampy i oświetlenie do transportu?

Wszystko, co nadawane jest kurierem, wymaga odpowiedniego zapakowania, by nie zostało uszkodzone podczas transportu. Nadając jednak lampy i elementy oświetlenia, musimy zwrócić na to szczególną wręcz uwagę. Opakowanie musi być adekwatnie przygotowane zarówno w środku, by zapewnić amortyzację i ochronę, jak i od zewnątrz. Uszkodzenia wskutek wstrząsów czy dostanie się wilgoci do środka, mogą doprowadzić do zniszczeń towaru przed dotarciem do klienta.
Dlatego, przygotowując paczkę, zwróćmy uwagę na właściwe wypełnienie opakowania folią bąbelkową lub pianką. Jeśli to możliwe, odseparujmy osobne elementy od siebie i oddzielmy miękkim materiałem. Opakowanie powinno być wypełnione tak, by w środku nie było żadnych luzów. Z zewnątrz natomiast rogi i krawędzie powinny być oklejone taśmą. Zapobiegnie to uszkodzeniom i przypadkowemu otwarciu się przesyłki. Większe, cięższe i zapakowane już towary warto natomiast załadować na paletę kurierską.
I co najważniejsze – transportując towar delikatny tego typu, należy umieścić w widocznym miejscu oznaczenie graficzne. Mowa tutaj o naklejce lub nadruku kurierskim „delikatne”. Kurier wówczas wie, z jakiego typu towarem ma do czynienia i podejmie odpowiednie kroki, by należycie się z nim obchodzić.

Jak zamówić kuriera DSV XPress do transportu lamp i oświetlenia?

Decydując się na przewóz tego typu towaru, należy wybrać sprawdzonego kuriera, który będzie w stanie dowieźć naszą przesyłkę sprawnie i bezpiecznie. Z DSV mogą mieć Państwo pewność, że spełnimy te wymagania. Nasz proces zamówienia jest wyjątkowo prosty. Poniżej przedstawiamy, jak to zrobić:

Wejdź na naszą podstronę kontaktu i odezwij się do nas!

Zapraszamy do kontaktu na jeden z dwóch sposobów – poprzez podstronę kontaktu lub kalkulatora przesyłek. Znajdą tam Państwo przystępne formularze kontaktowe. Po wypełnieniu danych i wysłaniu formularza, przedstawiciel firmy DSV wkrótce odezwie się do Państwa z ofertą handlową.

Wybierz ofertę przewozu dostosowaną pod swoje potrzeby!

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Do każdej przesyłki przygotowujemy ofertę tak, by była dopasowana do wymagań zarówno przesyłki, jak i klienta. Posiadamy opcję Economy, Premium oraz Special Services. Jeśli poszukujecie Państwo kuriera, który przewiezie nawet niestandardowy ładunek, z pewnością znajdziemy dla Was ofertę!

Opłać przesyłkę i przygotuj ją do wysyłki, a resztę zostaw nam!

Po przekazaniu towaru w nasze ręce, nie musicie się już niczym martwić. Dokładamy wszelkich starań, by nasze przesyłki zawsze trafiły do celu szybko i bezpiecznie. Jeśli wysyłacie towar na w transport międzynarodowy, zapewniamy pełną asystę w wypełnieniu i obsłudze niezbędnej dokumentacji.

zamawianie kuriera online do transportu lamp

Dowiedz się więcej

icon